Nový vůz rychle z pohodlí domova

Připravili jsme pro Vás novou a pohodlnou formu prodeje vozů přes internet, který je naprosto bezpečný jak z hlediska zdravotního, tak i z hlediska vaší případné nespokojenosti s vybraným vozem. Naši prodejci jsou připraveni Vám vybraný vůz zarezervovat, podat o něm veškeré informace, připravit nabídku financování a pojištění a následně ho zdarma přistavit k testovací jízdě. Jakmile si vůz vyberete, vyčištěný a vydezinfikovaný vám jej předáme k užívání. Celý obchod tak lze zrealizovat mimo provozovnu a tedy bez kontaktu s dalšími zákazníky.

 

Nabídku skladových vozů ŠKODA najdete ZDE

 

Kompletní nabídku ŠKODA Plus najdete ZDE

 

Kontakty: Prodejní tým ŠKODA

 

Proces samotné koupě vozu:

  • V kontaktu s prodejci si vyberete svůj vůz, zkonzultujete historii a původ vozidla s prodejcem a v online komunikaci můžete sjednat samotný obchod, stejně jako případné financování nebo pojištění vozu.
  • Po podpisu smlouvy a převedení dohodnuté částky za vůz na náš účet Vám náš personál vůz připraví k prodeji, včetně desinfekce interiéru generátorem ozonu. Následně vozidlo přivezeme vozu k Vám domů.
  • Fyzické předání vozu proběhne při zachování přísných hygienických opatření. Prodejce a zákazník použije ochranu obličeje (ideálně rouška nebo respirátor přes nos a ústa).